Apjomīgas rotaslietas — 2017. gada tendence

apjomīgi rotaslieti

Tāpat, kā mainās apģērbu un apavu mode, tā katru gadu ir vadošās tendences arī rotaslietu modē. Īsteni modes cienītāji noteikti arī tam seko līdzi, lai vienmēr varētu lepoties ar aktuālu izskatu. Arī tie, kuri ikdienā neseko modes tendencēm, neko nav nokavējuši, jo vienmēr var paspēt ieviest jaunas vēsmas savā izskatā. Un kāpēc gan ne rotaslietu klāstā?

 

  • Šogad smalko nomaina apjomīgais

 

Ja pagājušajā gadā modē bija smalkas un pat delikātas rotaslieta, tad šogad tās var likt maliņā, jo pati galvenā aktualitāte ir apjoms, kas ir pamanāms jau pa gabalu. Tās var būt kaklarotas, kas apliktas kārtu kārtām, apjomīgi kuloni, lielas rokassprādzes un gredzeni. Ideju, kā savā stila iekļaut apjomīgas rotaslietas, ir daudz, tās var smelties gan internetā, gan dzīvesstila un modes žurnālos.

Tomēr tas, ka mode diktē kādu noteiktu tendenci, nenozīmē, ka ir jāatkāpjas no sava stila. Modes tendences piedāvā papildināt un atsvaidzināt savu esošo stilu, ieviešo tajā jaunus un aktuālus akcentus. Rotaslietas ir pieejamas pietiekami plašā klāstā, cenās un dizainos, lai bez īpašām problēmām varētu atrast tādas, kas sevī apvieno gan jaunākās aktualitātes, gan atbilstību nēsātāja individuālajam stilam un personībai.

 

  • Sudraba un zelta toņi

 

Ja nav drosmes vai vēlmes uzreiz izvēlēties gan apjomu, gan košas krāsas, tad var apvienot apjomīgas rotaslietas ar jau pārbaudītām vērtībām — zelta un sudraba toņiem. Sudraba un  zelta rotaslietas jau ir klasika, kas neprasa komentārus. Tāpēc nevar kļūdīties ar izvēli. Atliek tikai izvēlēties kaut ko no zelta un sudraba rotu piedāvājumā tādu, kas atbilst aktuālajai tendencei par apjomu.

Un apjoms ne vienmēr nozīmē smagnēju dizainu. Apjoms var būt ietverts arī gaisīgā un vijīgā formā, tās var būt rotaslietas, kas eleganti pieskaņojas ķermeņa kustībām.

 

  • Kas par daudz, tas par skādi

 

Tā ir patiesība, kas aktuāla arī modes pasaulē. Apjomīgas rotaslietas nav vienāds ar daudz rotaslietas. Nav vajadzības izvēlēties lielas rotas visās pozīcijās, bet gan prasmīgi akcentēt vienu vai dažas vietas savā tēlā. Piemēram, var kombinēt apjomīgu kaklarotu ar pieskaņotu rokassprādzi. Vai izvēlēties tikai modes aktualitātēm atbilstošus auskarus, pārējās pozīcijās izvēloties kaut ko neuzkrītošu vai atsakoties no citām rotām vispār.

Pārmērība var sabojāt veiksmīgi iecerēto koptēlu. Ja nav pārliecības par savu izvēli, tad vienmēr var noderēt stilista padoms.

Stilisti piedāvā pakalpojumu, kad kopā ar klientu dodas iepirkties vai palīdz sagatavot tēlu kādam svarīgam pasākumam. Šādu pakalpojumu izmanto arvien vairāk, jo cilvēki vēlas izskatīties labi un pareizi piemeklēt sev aktuālu apģērbu un aksesuārus. Ir jāprot aktualitātes saskaņot ar savu ķermeņa formu, matu sakārtojumu un citiem elementiem, kas jau izskatā ielikti no dabas.