Brīnišķīga dāvana – atpūta sevis izvēlētā naktsmītnē

dāvana

Hostelis ir lieliska izvēle, ja jūsu ceļojums ir ekonomisks. Ja vēlaties vairāk redzēt, izbaudīt, izjust, bet mazāk tērēt uz komfortu nakšņošanas laikā, tad hostelis nudien ir vislabākā izvēle – ērti, lēti un gana kvalitatīvi, lai jums būtu labi. Bet gadījumos, ja cilvēks vēlas ceļot ar vērienu, justies komfortabli un vienlaikus izbaudīt visu pēc pilnas programmas, tad bez lieliem līdzekļiem neiztikt. Un ziniet, reizēm ir tā vērts!

Ceļošana – tas nenozīmē izbrauciens ārpus mūsu valsts. Mūsu valstī arī ir brīnišķīgas vietas, kur atpūsties, turklāt pēdējos gados īpaši attīstās SPA tūrisms, kad cilvēkiem dod iespēju atpūsties, izbaudīt relaksējošas masāžas, ūdens procedūras un dažādus cita veida pakalpojumus, kuru mērķis ir stiprināt imunitāti, atgriezt spēkus un enerģiju. Latvijā ir daudz viesnīcu, atpūtas centru un izklaides vietu, kur tiek piedāvātas plašas programmas dzīvesprieka atgūšanai – atliek vien kādu reizi investēt sevī un izbaudīt prieku, ko dāvā relaksējoša atpūta.

Ja jau reiz pašiem ir bijusi tā laime kaut reizi izbaudīt šādu piedzīvojumu, tad ir vērts dalīties priekā arī ar citiem. Kad nākamreiz domāsiet, ko labākajai draudzenei uzdāvināt jubilejā – uzdāviniet viņai dāvanu karti uz SPA atpūtas centru! Dāvanu kartes ir universāla dāvana, kas rada sajūtu, ka par cilvēku ir padomāts, lai viņam sagādātu prieku, un vienlaikus ļauj izvēlēties, kad viņš to vēlas izbaudīt, ar ko un cik lielā apmērā.

Tieši nesen es šādu dāvanu pasniedzu savai draudzenei uz apaļu jubileju. Viņa ir sieviete, kas kā vairums mūsu sabiedrības dāmu, ierakusies ģimenes dzīvē: mājas darbi, bērni, pašas darbs, un nav brīnums, ka kādā brīdī par sevi sāka atgādināt arī vecas veselības kaites. Tāpēc manu dāvanu – braucienu uz SPA centru Jūrmalā, viņa burtiski uzsūca kā švammīte ūdeni. To pēc tam novērtēja arī viņas ģimene, jo mamma un sieva mājās bija atgriezusies laimīga, atpūtusies un mierīga. Kopš manas dāvanu kartes izmantošanas šāda investīcija sevī ir tas, ko viņa veic tagad regulāri, turklāt ar vīra atbalstu. Jo izrādās, arī viņam bija svarīgi, lai mājās ir laimīga sieva, nevis pārstrādājies zirgs…