Dizaina izstādes – iespēja parādīt sevi un smelties iedvesmu

izstāde

Dizains ir tā joma, kurā nevar tikai sēdēt savos ierakumos un vispār neskatīties uz to, kas notiek apkārt. Ir gan jāprot nes ārpusē to, kas ir jums, gan iet apskatīties uz to, kas ir citiem. Un vislabākā iespēja ir dažādas dizaina izstādes gan tepat Latvijā, gan ārzemēs. Izstādes palīdz gūt darba sparu, pašapliecināties un saredzēt to dizaina plašumu, kas patiesībā šajā nozarē eksistē. Ik dienu strādājot savā darbnīcā vai birojā, var šķist, ka viss griežas tikai ap šo vienu mazo centru, bet pasaule ir tiešām plaša, dažreiz vajag skatu no malas, lai izdarītu labāk. Un izstādes ir īstā vietā, kur dibināt labākos biznesa kontaktus.

Arī 2017. gads būs iespējām bagāts, lai varētu gan parādīt savu veikumu, gan redzētu, kādas ir dizaina tendences pasaulē. Izstāžu kalendārs šim gadam ir tiešām piesātināts, tāpēc tikai atliek izvēlēties vietas, kur vēlaties būt, un laikus rezervēt aviobiļetes, lai brauciens būtu finansiāli izdevīgāks. Aviobiļešu iegāde tagad taču aizņem tikai dažas minūtes, jo visu var paveikt internetā. Braucienu uz izstādi taču var apvienot arī ar konkrētās valsts un pilsētas apskati.

Uzņēmumi no Latvijas var pieteikties, lai kļūtu par daļu no Latvijas stenda šajās izstādēs un prezentētu ne tikai savu uzņēmumu, bet mūsu valsti kopumā. To organizē Latvijas Investīciju un attīstības aģentūra, kas koordinē uzņēmējus, kas piedalās izstādēs Latvijas stendā. Valsts, kuras rīkotajā izstādē piedalāties, būtu jāierauga kā potenciālā eksoprta zona, tai jābūt ar potenciālu pirkt tieši jūsu uzņēmuma produktu. Dizaina jomā vienas no apmeklētākajām izstādēm ir tās, kurās ir interjera dizains, tekstils, apģērbi un mēbeles, jo tas ir aktuāli vienmēr. Par dzīves telpu domājam vienmēr, jo ērtības un komforts ir prioritāte.

Latviešu dizains šajās jomā ir gana interesants citu valstu uzņēmējiem un pircējiem, jo varam konkurēt ar kvalitatīviem materiāliem, ziemeļniecisku krāsu paleti, nacionālām iezīmēm un elementiem, kas prot iekļauties modernajā un aktuālajā, ieinteresējot arī citus.

Koka dizaina izstrādājumiem vienmēr ir bijuši stabili eksporta rādītāji, jo koka jomā esam pieredzējusi valsts. Un tas noteikti nav vienīgais, ko no Latvijas rādīt pasaulē. Bet jāredz arī, ko rada citi, jābūt enerģijas un ideju apmaiņai. Tāpēc dizaina izstādes ir īstā lieta, par ko nepiemirst, kad pētāt, kuriem datumiem labāk rezervēt aviobiļetes uz ārzemēm.