Gludas kājas ilgāk — kā to panākt?

gludas kajas

Skaistumkopšana ir sieviešu dzīves neatņemama sastāvdaļa, tomēr viena no grūtākajām tās daļām ir nemitīgā cīņa ar liekajiem matiņiem, kas vasarā ir īpaši nevēlami, jo apģērba gabali kļūst plānāki, kleitas īsākas, pludmale un bikini jau gaida. Kā panākt, ka kājas ir gludas visu laiku? Kā parūpēties par apmatojumu padusēs un intīmajās zonās tā, lai nebūtu sevi jāpakļauj sāpēm un katru rītu jāsāk ar nogurdinošu skūšanos?

Viena no jaunākajām un efektīvākajām metodēm, kas ļauj atbrīvoties no pamatojuma uz ilgāku laiku, ir lāzerepilācija. Kas ir šī metode un kā tā darbojas, par to lasiet tālāk.

Lāzerepilācija ir drošs veids, kā apstādināt matiņu augšanu uz ilgāku laiku. Tas noteikti ir tas, par ko vasaras sezonā sapņo katra sieviete. Šī metode droši, saudzīgi un efektīvi atbrīvo no nevēlamajiem matiņiem. Procedūras laikā matiņa folikulas tiek iznīcinātas ar gaismas staru. Matiņa sīpols tiek iznīcināts uz ilgāku laiku, kas nodrošina, ka matiņi ataug daudz lēnāk, vājāki un retāki, āda paliek gluda uz ilgāku laiku.

Lāzerepilācija ir piemērota metode, lai atbrīvotos no matiņiem jebkurā ķermeņa vietā. Lai iegūtu ilgstošu efektu, jāveic pilns procedūru kurss, kas vidēji ir 3-6 procedūras, to skaits atkarīgs no matiņu biezuma, krāsas. Pēc tam, kad iziets pilns kurss un iegūts paliekošs rezultāts, lāzerepilācija jāatkārto ļoti reti, aptuveni vienu reizi gadā. Gluda āda uz kājām un citās ķermeņa vietās visu laiku? Bez vajadzības izmantot skuvekli un citas matiņu likvidēšanas metodes? Jā, tā ir realitāte, ja tiek izmantota lāzerepilācija. Protams, jārēķinās, ka šī metode prasīs lielākus finansiālos ieguldījumu, tomēr ilgtremiņā tas ir izdevīgāk, ja parēķina izdevumus par vaksāciju, epilatoru, skuvekļiem, depilācijas krēmiem un citiem līdzekļiem, ko jāizmanto ļoti bieži.

Jāpiemin arī tas, ka lāzerepilācija sniedz papildu efektu, uzlabojot ādas stāvokli un mazinot tās problēmas — plankumus, izsitumus, ieaugušus matiņus, iekaisušu ādu un citas problēmas, kas ir biežas, izmantojot tradicionālās matiņu likvidēšanas metodes.