Krāsaina un apdrukāta līmlenta — kam tā derīga?

apdruka

Dažreiz domājam par kādiem produktiem vai pakalpojumiem un nesaprotam, kāpēc tādi vispār eksistē, kam tādi ir nepieciešami. Tomēr cilvēku vajadzības ir tik dažādas. Ja jau ražotājs un pārdevējs kaut ko tādu piedāvā, tad droši vien ir arī pieprasījums. Viena no tādām precēm, kas mani sākumā mulsināja, bija krāsaina un apdrukāta līmlenta.

Bet tad, kad aizdomājos par tās pielietojumu, sapratu, ka patiešām tāda līmlenta ir izmantojama dažādos veidos un dažādās situācijās.

 

  • Akcentējošs dizaina elements un rotājums

 

Krāsaina līmlenta var būt lielisks un ērti izmantojams elements, ar ko rotāt gan telpas, gan veidot dažādas dekorācijas un radošos projektus. Tā kā pieejamas līmlentas visdažādākajās krāsās un ar dažādiem rakstiem, tad šajā ziņā iztēlei nav nekādu robežu.

Tādā veidā var veidot oriģinālas dekorācijas bērnistabai, radoši darboties arī bērnudārzā, gatavot dāvaniņas un rotājumus. Piemēram, izmantot izlietotus pārtikas traukus, ko aplīmēt ar košām līmlentēm. Šādi trauciņi noderēs rakstāmpiederumu un dažādu nieciņu glabāšanai. Tajos var salikt savāktos kastaņus un zīles, pat sašķirot Lego klucīšus pēc lieluma un krāsām, lai vieglāk atrast nepieciešamo. Tā ir tikai viena ideja, kā izmantot krāsainas līmlentes mājā, bet noteikti var izdomāt vēl neskaitāmas.

Par iedvesmu var kalpot internets un arī tik iecienītais Pinterest.

 

  • Iespēja izcelt un papildināt iepakojumu

 

Krāsaina līmlenta tagad būs īstais palīgs, kad gatavojamies Ziemassvētkiem. Dāvanu saiņošanai nav jābūt garlaicīgai. Iesaiņojumus var veidot radošus un oriģinālus. Kaut vai izmantot vecas avīzes, parastu ietinamo papīru vai ko citu, ko papildināt ar krāsainām līmlentēm, radot oriģinālu dāvanu iepakojumu, kas noteikti nepaliks nepamanīts. Var izmantot tikai vienu līmlenti, var kombinēt vairākas krāsas un rakstus, ļaujoties savam radošajam lidojumam. Šādas līmlentes labi var izmantot arī paši bērni, kuriem varbūt neizdotos izveidot klasiskā izpratnē skaistu iesaiņojumu. Bet viņi var improvizēt un rīkoties ar līmlentēm, attīstot savu patstāvību un paši gūstot gandarījumu, ka ir tikuši ar darbiņu galā.

 

  • Preču iesaiņošana ar papildu mārketinga vērtību

 

Līmlentes, kas apdrukātas ar uzņēmuma simboliku, ir ļoti labs mārketinga rīks, ko var izmantot, iesaiņojot klientu pasūtījumus. Kāpēc gan kartona kastes parastās brūnās vai caurspīdīgās līmlentas vietā neaplīmēt ar košu un pamanāmu, kas ir apdrukāta ar uzņēmuma simboliku? Tādā veidā tiek palielināta uzņēmuma atpazīstamība, varbūt pat piesaistīti jauni klienti. Piemērs no savas ikdienas, ko atceros, bija pavisam vienkāršs. Es kādai māmiņai ratiņu apakšā ieraudzīju kasti, kas izņemta no pakomāta. Kaste bija aplīmēta ar interneta veikala nosaukumu. Man tas iekrita acīs un palika prātā. Mājās es datorā apskatījos, ko tad šis veikals piedāvā.