Laiks gatavoties pavasarim un vasarai

achievement-activity-adolescent-347135

 

Ratus taisa ziemā — tā ir sena un patiesa tautas paruna. Tagad ir īstais brīdis, kad sākt domāt par saviem “vasaras ratiem”: tos apkopt, salabot vai varbūt pat iegādāties jaunus. Pārfrāzējot to visu, ir īstais brīdis, lai ķertos klāt sagatavošanās darbiem, kas ļaus pavasarī un vasarā iesoļot ar tādu pārliecību un eleganci, kādu jūs vēlaties.

Ziemā daudzi pieturas pie apgalvojuma, ka ir pārāk auksts, lai izskatītos skaisti. Un tam nevar nepiekrist. Siltums un ērtība ir prioritātes. Tomēr tam ir arī savas blaknes, kas var atsaukties gan kādā liekā kilogramā, gan pabalējušā koptēlā, kas tā vien prasās pēc uzlabojumiem. Nepaspēsim ne attapties, kad jau marts ar košām pavasara puķēm būs klāt. Un tad jau var uzskatīt, ka vasara ir sagaidīta. Vai jūs tam jau gatavojaties?

Jāuzsāk cīņa ar ziemā uzkrātajiem kilogramiem

Būsim godīgi — lielai daļai cilvēku pa ziemu nemanāmi izdodas uzkrāt vismaz pāris kilogramus svara, kas gan zem biezajām ziemas drēbēm it nemaz netraucē, pat liek justies omulīgāk un siltāk. Bet pavisam drīz ziemas jakas taču liksim skapī. Un tad šie kilogrami būs kā uz delnas.

Skaidrs, ka uz burvju mājiena to nevar dabūt projām. Tāpēc, lai izdarītu to ķermenim saudzīgā veidā, ir jāsāk jau tagad. Ko darīt? Var izrevidēt ēdienkarti, nomainot našķus un neveselīgo pārtiku pret veselīgākām alternatīvām. Un, protams, jāpalielina fizisko aktivitāšu apjoms. Tam obligāti nav jābūt sporta klubam, var derēt arī garākas pastaigas, nūjošana, vēl var aktīvi slēpot. Izmantojiet katru iespēju padedzināt kalorijas. Varat arī izmantot vingrojumu programmas, ko veikt mājās, lai uzlabotu ķermeņa tonusu.

Laiks izrevidēt garderobi

Revīzija noteikti nepieciešama arī skapī. Gada tumšajā sezonā garderobē ienāk tumšie toņi — pelēkais, melnais, tumši zilais. Tās ir ērtas un pateicīgas krāsas rudenī un ziemā. Tomēr pavasarim piestāv krāsas. Vismaz kādi koši akcenti. Tāpat skapī noteikti ir tādas drēbes, ko nevelkat un paturat nostaļģijas dēļ. Ir laiks no visa nevajadzīgā atbrīvoties, lai dotu vietu jaunām un patīkamām lietām.

Ja skapis ir jūsu “sāpīgā” zona, kuru vienmēr esat gribējušas vienkāršot, tad var noderēt skapja revīzija pēc “kapsulas garderobes” principa.

Vairāk par to varat izlasīt šajā rakstā:

http://www.seekthesimple.com/2017/02/10/kas-ir-kapsulas-garderobe/.

Laiks papildināt garderobi

Kad no skapja ir izvākts viss, kam tur nav jāatrodas, tad ir laiks apdomīgi iepirkties un papildināt savu atjaunoto garderobi ar kvalitatīvām un ērti kombinējamām lietām. Nevajadzētu spontānu vēlmju vadītām pirkt drēbes un aksesuārus, kuri īsti nesader ar pārējo garderobi, kurām nav plaša pielietojuma.

Jauna frizūra būs lielisks akcents pavasarī

Ziemā savu galvu slēpjam zem siltas cepures, bet pavisam drīz mati tiks atbrīvoti un varēs gozēties pavasara saulītē. Tāpēc ir laiks padomāt par nopietnāku friziera apmeklējumu. Šoreiz varbūt ne tikai aplīdzināt matu galus, bet ļauties drosmīgākām pārmaiņām — jaunam matu griezumam un pat jaunam krāsojumam.

Pārliecinies, ka tev ir labas saulesbrilles

Pavasara saule būs gana spoža, lai gribētos ņemt ārā no atvilktnes saulesbrilles. Jau laikus jāpārliecinās, ka jums ir labas saulesbrilles, kas kalpos arī šajā sezonā. Ja vecās brilles ir jau savu nokalpojušas, tad ir īstais laiks izpētīt, kādi aktuāli modeļi ir veikalos. Acis noteikti ir jāsarga no UV stariem, tāpēc saulesbrilles ir obligāts aksesuārs pavasarī un vasarā.

Turpinot tēmu par acīm, varbūt ir vēlme šogad ļauties pārdrošākiem eksperimentiem savā izskatā? Varbūt krāsainās kontaktlēcas būs labs risinājums? Krāsainās kontaktlēcas ļauj paspilgtināt vai pilnībā nomainīt esošo acu krāsu. Krāsainās kontaktlēcas pieejamas gan ar optisko korekciju, gan bez tās, tāpēc ir ērti izmantojamas ikvienam.