Laiks pirkt saulesbrilles!

vīrietis-ar-saulesbrillēm

Būsiet pamanījuši, ka pēdējās nedēļās, atrodoties ārpus telpām, nākas arvien biežāk samiegt acis, jo saules daudzums ir ievērojami palielinājies. Tas nozīme, ka laiks no atvilktnēm ņemt ārā savas iemīļotās saulesbrilles. Ja jums tādu nav vai esošās savu jau nokalpojušas, tad tagad ir īstais brīdis, lai iegādātos jaunas. Gan tāpēc, ka ir jau praktiska vajadzība pēc saulesbrillēm, gan tāpēc, ka optikās šobrīd ir īpaši pievilcīgas cenas tieši šim preču segmentam.

Kam jāpievērš uzmanība, pērkot saulesbrilles

  • Jāpārliecinās, ka tām tiek nodrošināta 100% UV aizsardzība. Ja pērkat uzticamā optikā vai interneta veikalā, tad pa šo varat nešaubīties.
  • Brilles noteikti jāuzmēra un jāpārliecinās, ka labi pieguļ galvai, ka jums patīk, kā tās izskatās, jo brilles plauktā un uz sejas var izskatīties savādāk.
  • Pārliecinieties, ka izvēlētais modelis būs praktisks tieši jūsu dzīvesveidam un aktivitātēm.

Šeit noderīga informācija par to, kādas saulesbrilles labāk piestāvēs jūsu sejas formai:

http://www.delfi.lv/vina/skaistums-un-stils/stila-zinas/ka-izveleties-katrai-sejas-formai-piemerotakas-saulesbrilles.d?id=44739722

Ko darīt tiem, kam vajadzīga redzes korekcija?

Brilles uz brillēm taču neliksiet! Ja jau nēsājat brilles redzes korekcijas nolūkos, tad aktuāls ir jautājums, kā pasargāt savas acis no UV stariem. Tam ir pavisam vienkāršs risinājums — optiskās saulesbrilles. Ko tas nozīmē? Optiskās saulesbrilles ir brilles, kuru lēcas ir ar nepieciešamo optisko stiprumu. Lai iegūtu sev piemērotas optiskās saulesbrilles, nepieciešama recepte no acu ārsta, jo pēc tās tiks izgatavotas pielāgotas briļļu lēcas.

Kas aktuāls saulesbriļļu modē

Ja zināt, ka nevarēsiet katru sezonu pirkt jaunas saulesbrilles, tad visgudrāk ir nopirkt vienas ļoti labas un ar universālu, klasisku dizainu, kas piestāvēs dažādiem vizuālajiem tēliem.

Tomēr saulesbrilles ir tāds aksesuārs, kuru daudzi labprāt pērk diezgan bieži un arī seko modes tendencēm. Par to, kas briļļu modē aktuāls 2018. gadā, varat izlasīt šajā rakstā:

http://www.acim.lv/2018/03/pavasaris-vasara-2018/.

Tas gan nenozīmē, ka jums jāseko katrai jaunajai tendencei, jo neteicošais tomēr ir savs stils un arī tas, kas jums tiešām piestāv. Labas saulesbrilles būs lielisks sabiedrotais turpmākajos mēnešos — gan uz ielas, gan pie auto stūres, gan pludmalē, gan ballītēs. Tāpēc laiks doties savu saulesbriļļu meklējumos. To varat darīt gan optikā, gan interneta veikalos, kur arī ir ļoti plašs saulesbriļļu klāsts.