Māju gribam gan drošu, gan skaistu

droša māja

Tiem, kuriem ir sava māja, ikdienā saimniecisku rūpju nekad netrūkst, jo vienmēr kaut kur roka jāpieliek. Un īpaši ir jādomā par to, lai māja būtu droša un silta, jo mūsu klimatā apkure ir aktuāla lielāko gada daļu. Bet cilvēks ir arī estētiska būtne, kurai tomēr nav vienalga, kā viss izskatās. Vidi sev apkārt vēlamies arī ērtu, fukncionālu un skaistu. Tāpēc laba ir māja, kurā tas viss ir apvienots.

Izvēloties celtniecības un apdares materiālus, kā arī krāsas, jāvadās ne tikai pēc gaumes, bet arī funkcionāliem un praktiskiem apsvērumiem. Jādomā arī par drošību un veselību, jo māja ir vieta, kur pavadām daudz laika. Tāpēc tās mikroklimats ļoti ietekmē veselību un pašsajūtu.

Apkures iekārta un dūmvadi — būtiski komforta nodrošināšanā

Mūsdienās pieejami moderni un ērti lietojami apkures risinājumi, kas maksimāli samazina vajadzību pēc cilvēka klātbūtnes un nemitīgas sistēmas regulēšanas. Tie ir dažādi automatizētie apkures katli, kas pēc uzstādītā režīma apsildīs ēku. Un prasmīgs interjera dizains spēj padarīt apkures sistēmu pavisam nemanāmu. Tāpēc nevajadzētu pažēlot laiku un līdzekļus, lai saņemtu profesionāla dizainera pakalpojumus iekštelpu apdares un plānojuma izstrādei.

Izvēloties apkures veidu, vairāk vadāmies pēc dzīvesveida un arī finansiālajām iespējām. Tomēr ikvienai apkures iekārtai nepieciešams dūmvads, nav svarīgi, kādu apkures veidu un plānojumu izvēlaties. Dūmvadu novietojums un kvalitāte ir ļoti svarīga, lai telpas tiktu vienmērīgi apsildītas, tāpat arī tāpēc, lai būtu maksimāla drošība.

Laba izvēle ir nerūsējošā tērauda dūmvadi. Tie ir ērti konsturējami un saliekami vajadzīgajā virzienā, pieejami liekumi un savienojami, kas ļauj ierīkot drošu dūmvadu jebkurā ēkā gan iekšpusē, gan ārpusē. Nerūsējošā tērauda dūmvadi būs noderīgi, ja grib atjaunot ēku un novecojušu apkures sistēmu. Nerūsējošā tērauda dūmvadi ir ātri uzstādami, viegli montējami, arī cenas ir konkurētspējīgas. Nerūsējošā tērauda dūmvadi tiek ražoti arī tepat Latvijā — ražotājs RGJ. Kvalitatīvs produkts par pieejamu cenu.

Kvalitatīvi un gaumīgi risinājumi

Meklējot risinājumus un materiālus savai mājai, nesteidzīgi jāizpēta dažādi piedāvājumi, jo tādā veidā varēsiet atrast to, kas atbilst gan maciņa iespējām, gan atbilst gaumei, gan nodrošina kvalitāti un drošību. Bieži vien ražotājs uz kādu no šiem aspektiem taupa, spējot piedāvāt ievērojami zemāku cenu. Tomēr uz to nevajadzētu uzķerties, jo galu galā būsiet zaudētāji, jo pēc kāda laika variet arī būt neapmierināti. Un pārbūvēt vai atkal remontēt vienmēr būs vēl dārgāk.

Tāpēc mājas celtniecības un remonta sakarā neko nevajadzētu sasteigt. Labāk apdomāt katru risinājumu, piesaistīt profesionāļu palīdzību un meklēt ražotājus un pārdevējus, kuri var piedāvāt tieši to, ko meklējat  — gan skaistus, gan drošus, gan kvalitatīvus risinājumus.