Māksla uz cilvēka ķermeņa

vasarasraibumi-uz-ādas

Mēs katrs esam unikāls. Kāda āda ir tīra, bez nevienas zīmes un tas ir skaisti. Kāda cita degungalu klāj vasaras raibumi un mati veido nevērīgas lokas. Vēl kāda ķermenis ir izrotāts ar tetovējumiem un pīrsingiem. Neviens cilvēks nav neglīts, jo mēs katrs izvēlamies – palikt dabīgiem vai rotāties. Parunāsim par mākslu, kas tiek izrādīta visiem, lai kur mēs dotos – mākslu, kas redzama uz mūsu ķermeņiem.

Dzimumzīmes kā unikāls raksts

Cilvēkiem, kuru ķermeni klāj dzimumzīmes ir svarīga dzimumzīmju pārbaude. Dzimumzīmju pārbaude jāveic regulāri – vismaz reizi gadā. Ar dzimumzīmēm un vasaras raibumiem klātiem cilvēkiem dzimumzīmju pārbaude būtu jāveic pat divas reizes gadā – pirms sauļošanās sezonas un pēc tās.

Kāpēc ir svarīga šāda dzimumzīmju pārbaude un kāpēc mēs to tik ļoti uzsveram? Jo arī parasta dzimumzīme var izvērsties ļaundabīgā audzējā. Dzimumzīmju pārbaude ir ieteicama un obligāta.

Bet runājot par mākslu…

Man ļoti patīk cilvēki, kuriem uz ķermeņa un sejas ir vasaras raibumi. Šādi cilvēki patiešām ir unikāli un saulītes mīlēti. Raksti, ko uz ķermeņa veido dzimumzīmes un vasaras raibumi – tie ir neatkārtojami. Pasaulē nekad nesastapsiet otru tādu pašu cilvēku ar tādu pašu “mākslasdarbu” uz ādas.

Vasaras raibumu posts un daile

Laikam nav tādas meitenes, kura bērnībā kautrējusies no saviem vasaras raibumiem un nav mēģinājusi no tiem tikt vaļā. Tomēr tikai ar gadiem nāk atklāsme par to, ka tie patiesībā ir tik skaisti, unikāli. Daudzas šādas meitenes tiek uzaicinātas par modelēm, jo industrijām patīk cilvēki, kas ir citādi savā izskatā. Atkal jālieto šis burvīgais vārds – unikāli!

Glezna uz ādas – tetovējums

tetovējums-29Tie, kas tetovējas, to dara apzināti un bez pamata. Parasti šādi cilvēki nekad neapstājas pie viena tetovējuma, vienmēr gribas uztaisīt vēl un vēl. Kā nu ne, tetovējums ļauj izteikt kādu savu dvēseles stāvokli zīmējumā uz ādas. Jāatceras tikai – tetovējums ir diezgan mūžīgs pasākums, vajadzētu simts reizes apdomāt, pirms ļaut adatai piedurties jūsu ādai.

Par laimi mūsdienu tehnoloģijas ļauj tetovējumus un permanento make-up arī dzēst. Tiesa gan, tas būs praktiski neiespējami, ja tetovējums ir ļoti liels un pamatīgi uztaisīts. Tādus gan parasti īpašnieks nevēlas dzēst. Dzēsti tiek tetovējumi, kas uztaisīti jaunības trakumā, neko nenozīmē vai atgriež īpašniekā kādas negatīvas asociācijas.

Tetovējumu dzēšana notiek ar lāzera palīdzību. Ja tas ir liels, dziļš, vajadzēs vairākas procedūras, pirms tas paliks neredzams.

Pīrsings

pīrsingsSkaistums, kas atstāj rētu. Tomēr daudzi cilvēki izvēlas savu ķermeni rotāt ar pīrsingu ievietojot to pašās neiedomājamākajās vietās – intīmās zonās, krūšu galos, vēderā (nevis nabā, bet tieši vēderā).

Populārākie pīrsingi – nabā, degunā, mēlē. Agrāk populāri bija pīrsings uzacī un lūpā, tagad gan šī modes tendence kļuvusi mazāk manāma ikdienā.

Cilvēks ir unikāls. Dažkārt paliek skumji skatoties kā skaists cilvēks sevi “izķēmojis” ar pīrsingiem, tuneļiem ausīs vai dīvainiem tetovējumiem. Tomēr mēs nedrīkstam nevienu nosodīt. Tā ir māksla.

Ķermeņa māksla – dabīga vai mākslīga – vienmēr atradīsies kāds piekritējs, kam patiks. Pats galvenais – patikt pašam sev.