Nagu dizaina tendences 2018. gadā

dizains

Sekošana modes un arī citu jomu aktuālajām tendencēm ir ierasta lieta mūsdienu sabiedrībā. Visas jaunās tendenes kāri tiek tvertas un kaut vai daļēji tiek ieviestas arī savā ikdienā un dzīvesveidā.

Tāpēc pastāstīsim, kādas tendences tad 2018. gadā ir izceltas nagu dizaina jomā.

Bez kvalitatīva manikīra tagad no mājā iziet vien retā sieviete. Ikmēneša vizīte salonā pie manikīra meistara jau ir standarta rituāls, kuram vienmēr tiek atlicināta gan nauda, gan laiks.

Tomēr vispirms jāatceras, ka labs manikīrs var būt tikai uz veseliem un koptiem nagiem. Ja ir kādas nagu veselības problēmas, tad noteikti uzreiz jāapmeklē dermatologs. Nagu sēnīte var skart ikvienu, jo tā izplatās sabiedriskās vietās. Ja nepieciešams uzticams un zinošs dermatologs, iesakām eraesthetic.lv.

Lūk, dažas nagu dizaina tendences, kuras vērts šogad izmēģināt.

  • Logotipi uz nagiem. Tas ir kaut kas jauns un pavisam svaigs. Un tikai drosmīgie droši vien izvēlēsies izmēģināt šo tendenci savā vizuālajā tēlā. Labi, varbūt stīvai un lietišķai darba videi tas nebūs piemēroti, bet atvaļinājumā, brīvdienās vai ballītēs — kāpēc gan ne?
  • Minimālisms. Minimālisms joprojām ir aktuāla dzīvesstila tendence visās jomā. Arī modē, make-up un nu arī manikīrā. Manikīrs minimālisma stilā ir uz robežas, kur satiekas klasisks manikīrs un viens neuzkrītošs elements, kas rotā dabiskus nagus. Piemēram, krāsaina svītra pāri nagiem, kas klāti ar caurspīdīgu laku.
  • Rādītājpirksta izcelšana. Viena vai vairāku pirkstu izdekorēšana vai krāsu sajaukums bija aktuāls arī iepriekšējās sezonās. Tikai tagad īpašu uzmanību izpelnījies tieši rādītājpirksts. To var izcelt ar krāsu, apdruku, košiem elementiem.
  • Franču manikīrs jaunā formātā. Franču manikīrs šajā sezonā meklē jaunus veidus kā izpausties. Šogad ierastā krāsas līnija novirzīta vairāk uz naga vidu, radot biezāku un pamanāmāku krāsu laukumu uz naga. It kā zināmais un vienkāršais, bet nedaudz jaunā formātā. Tas patiks tiem, kuri iecienījuši stabilas vērtības arī manikīrā.
  • Melnais. Melna krāsa ir klasiska vērtība, kas regulāri atkal un atkal atgriežas modes tendenču virsotnēs. Melna nagu laka vairs nav tikai saistīta ar kādiem specifiskiem stiliem (goti, emo utt.), bet gan var lieliski iederēties pat lietišķā tēlā. Tas var būt klasiski melns līdz pēdējam naga stūrītim. Bet melns var būt arī lieliski kombinēts ar citām aktuālajām tendencēm.