Skaistums — par to īpaši piedomā sievietes

kosmetikas-veidiSkaistums noteikti ir viena no tām lietām, ko varētu dēvēt par subjektīvu, jo ne katrs par skaistu atzīs vienu un to pašu. Skaistuma izpratnē savu lomu spēlē dažādi faktori — gaume, pieredze, vide un kultūra, kādā cilvēks ir audzis un dzīvo, arī priekšstati par pasauli un vērtības, ko dzīvē uzskata par svarīgām. Tomēr skaistums ir tas, ko savā ikdienā meklējam un vēlamies gan sev apkārt, gan vēlamies ar to asociēt sevi pašu. Īpaši par to domā sievietes, jo pasauli vairāk uztver ar acīm, ar emocijām, iedziļinās niansēs. Tāpēc arī viņām ir spējas uzburt mājīgumu un skaistumu ikvienā vietā. Pat ar niecīgiem līdzekļiem un dažiem trāpīgiem elementiem.

  • Skaistums apkārtējā vidē. Par to noteikti daudz vairāk domā tieši sievietes. Vairumam vīriešu ir vienalga, kādā krāsā ir aizkari, vai tie vispār ir. Kāda toņa tapetes izvēlētas, vai dīvāna spilveni saskan ar paklāju. Ir uz palodzes telpaugi vai nav — tas parasti vīriešus īpaši nesatrauc. Toties sievietes pamana katru sīkumu, tāpēc interjera dizains ir viņu stihija jau bez speciālu skolu apmeklēšanas. Katrā telpā, kur sieviete dzīvo vai uzturas darba laikā, viņa cenšas kaut ar dažiem sīkumiem radīt harmonisku un skaistu vidi. Tie var būt ziedi, kāds interjera dekors, glezna vai omulīgs dīvāniņš, kur apsēdināt ciemiņus vai klientus. Vajadzība pēc skaistuma un harmonijas sievietēm ir ne tikai iekšējā telpā, bet arī ārpus tās — pagalmā un dārzā. Tāpēc arī tur sievietes labprāt īsteno savas idejas, veidojot harmonisku, acij un sirdij tīkamu vidi.
  • Savs izskats sievietēm rūp īpaši. Bet kas gan vispār būtu runas par skaistumu un sievietēm, ja nebūtu veltīta uzmanība ārējām izskatam. Te sievietes noteikti nepagurušas var dalīties savos padomos un skaistuma noslēpumos. Tā kā tagad ir laikmets, kad ārājais izskats ir īpaši svarīgs, tad reti kurai dāmai būs vienalga, kā viņa izskatās. Kādas tik metodes netiek izmantotas, lai panāktu, ka āda ir gluda, skaista un ar skaistu toni. Metodes parādās arvien jaunākas un modernākas, kas ļauj ātrāk iegūt paliekošāku efektu. Piemēram, lāzerepilācija, lāzerterapija, vaksācija, dažādas kosmetoloģiskās procedūras ne tikai sejai, bet visam ķermenim. Sievietes vēlas iegūt lielisku izskatu, būt skaistas un iekārojamas. Frizūra, manikīrs, dekoratīvā kosmētika, apģērbs, kas izskatās labi — tās ir lietas, kas palīdz sievietei ik dienu būs skaistai.

spa-masaza

  • Vesela un atpūtusies sieviete ir skaista — moto, kam vajadzētu būt katras sievietes ikdienā. Domāt par savu veselību un labsajūtu jau ir visa skaistuma pamats. Tāpēc tie ir prioritāri jautājumi. Ir daudzas kaites, ar kurām sievietēm nav jāsamierinās, jo tagad ir lieliskas iespējas tik ar tām galā un atkal justies skaistai, pašapzinīgai. Piemēram, ir zināms, ka urīna nesaturēšana ir bieži sastopama problēma pēc dzemdībām, bet ir metodes, kas var labi palīdzēt, kaut vai tā pati lāzerterapija var veiksmīgi palīdzēt. Arī higiēnas preces tagad ir pieejamas tik profesionālas un nemanāmas, ka sievietēm nav jāatsakās ne no kādām aktivitātēm un jāliedz sev iemīļotais apģērbs. Jau pieminētās urīna nesaturēšanas gadījumā izmantojami nemanāmi biksīšu ieliktnīši, kas ļauj ikvienā situācijā un apģērbā justies ērti un pārliecināti. Biksīšu ieliktnīši ir palīgs ikdienā ikvienai sievietei.
  • Skaistuma standarti laika gaitā mainās, tas ir fakts, ko katrs varam pārbaudīt, paskatoties modes žurnālus vai pavērojot filmas, mūzikas klipus un kaut vai mākslu gadsimtu garumā. Skaistuma standartu izmaiņas īpaši skārušas sievietes, jo izteikti mainījusies gan mode, gan ķermeņa parametru standarti. Un var teikt, ka tā savā ziņā ir bijusi mešanās no viena grāvja atkal citā, jo bijuši laiki, kad skaistas ir ļoti pilnīgas sievietes, līdz pavisam neseniem laikiem, kad modes industrija bija panākusi, ka skaista skaitās ļoti kaulaina sieviete, kas jau ir tuvu slimīgam izskatam. Šādi standarti, kas mainās līdzi laikiem, vienmēr negatīvi ietekmējusi sieviešu pašapziņu, jo viņas cenšas tos sasniegt, neskatoties uz to, ka viņām varbūt ir pavisam cits ķermeņa tips.

Bet domājot par skaistuma standartiem apkārtējā vidē, formās un telpā, tad jāsaka, ka labākais paraugs vienmēr ir bijusi pati daba, kas sevī ietver gan ideālās proporcijas, gan iedvesmojusi arhitektūru un visu, ko cilvēks rada, lai iekļautu savā telpā.

Viss skaistākais un jau ir dabas radīts, cilvēkam atliek tikai no tā iedvesmoties.