Uzlabo sava īpašuma izskatu un drošību — uzstādi vārtus

Jpeg

Izskats mūsdienās ir ļoti svarīgs. Ne tikai pašu cilvēku, bet arī lietu izskats un apkārtējās vides izskats. Arī dizains ieņem ļoti nozīmīgu lomu mūsu pasaules uztverē un tajā, ko uzskatām par skaistu, sakārtotu, patīkamu. Protams, tendences šajā ziņā ar laiku mainās, bet ir daudzas fundamentālas lietas, kuras paliek cauri laikiem.

Piemēram, viena no šādām lietām, ir vēlme un vajadzība sakārtot savu īpašumu, norobežot to, radīt harmonisku un saskaņotu vidi savā “sētā”. Pēc mājas, pagalma un tā, cik tas sakopts, vienmēr ir spriests par saimnieku, viņa tikumu un arī turību. Tas nav mainījies līdz pat mūsdienām. Tieši ar īpašuma izskatu pat notiek sava veida izrādīšanās un “mērīšanās”. Kuram lielāka māja, garāža, kuram dārgāki materiāli, pārsteidzošāks dizains.

Patiesībā jau ikviens īpašums var izskatīties labi, ja tas ir sakopts un gaumīgs. Bet sava veida punkts uz “i” ir sava īpašuma ietveršana ar kārtīgu žogu un vārtiem. Tas skaidri un gaiši pasaka, kur ir robežas, kur savs un kur svešais, kur bez aicinājuma kāju nevar spert. Mūsdienās vārti un  žogs spēlē ne tikai šo būtisko drošības lomu, bet daļēji arī veido īpašuma kopējo arhitektūru un kļūst par daļu no pilsētvides ainavas, kuru mēs visi kā kopiena vēlamies redzēt skaistu, saskaņotu un sakārtotu.

Kvalitatīvi vārti ilgam laikam

Kvalitatīvi vārti būs gudra un tālredzīga izvēle ikvienam īpašumam, jo tie sniegs daudzus ieguvumus ilgā laika posmā. Labi vārti droši nokalpos vairākas desmitgades, ja tos apkopj un saudzīgi ekspluatē. Jā, vārti nemaksā maz, bet tas ir loģisks ieguldījums savas vides un komforta nodrošināšanā.

Bīdāmos vai veramos vārtus?

Domājot par teritorijas vārtiem, parasti tiek izvērtēts, vai izvēlēties bīdāmos vai veramos vārtus. Šo izvēli var noteikt vairāki faktori. Vispirms jau pati vārtu zona, tās platums un līdzenums. Platākām iebrauktuvēm veramie vārti nav tik parocīgi, tur labāka izvēle būs bīdāmie vārti, jo tos vieglāk pielāgot dažāda izmēra iebraucamajām zonām. Bīdāmie vārti arī būs vairāk piemēroti nelielām teritorijām un vietās, kur tiek domāts, kā efektīvi izmantot katru kvadrātmetru.

Uzstādot veramos vārtus, jāņem vērā, ka ziemā vajadzēs parūpēties par regulāru sniega tīrīšanu vārtu zonā, jo citādi vārtu darbība būs apgrūtināta.

Izvēloties vārtu veidu, uzreiz jādomā arī par vajadzību pēc automātikas. Bīdāmos vārtus parasti uzreiz apvieno ar automātiku. Veramajiem vārtiem izvēles dalās biežāk — ir gan bez, gan ar automātiku.

Kur pirkt kvalitatīvus vārtus?

Kvalitatīvus teritoriju vārtus gluži lielveikalā nenopirksi. Tie jāmeklē pie specializētiem pārdevējiem. Latvijā viens no šādiem ražotājiem un tirgotājiem ir “Ripo-Baltic”, kas jau ieguvis vietējo un citu valstu klientu uzticību. “Ripo-Baltic” pieredze sniedzas vairāk nekā 25 gadus tālā pagātnē. Produkcijas ziņā uzņēmums “Ripo-Baltic” spēj piedāvāt augstu kvalitāti un kvantitāti par pievilcīgu cenu.

Lai vairāk uzzinātu par vārtiem un automātiku, ko piedāvā šis uzņēmums, jums jāieskatās mājaslapā https://ripo-baltic.com/. Tur iespējams arī ērti sazināties ar konsultantu, kurš sniegs sīkāku informāciju.